![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mariajf | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Sep 23, 2010
Location: Brazil
|

| 70 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Sep 23, 2010 |
| 85 | Minority Report (2002) - Sep 23, 2010 |
| 70 | 13 Going on 30 (2004) - Sep 23, 2010 |
| 40 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Sep 23, 2010 |
| 80 | Paris, je t'aime (2006) - Sep 23, 2010 |
| 80 | Thank You for Smoking (2006) - Sep 23, 2010 |
| 90 | Billy Elliot (2000) - Sep 23, 2010 |
| 75 | The Shining (1980) - Sep 23, 2010 |
| 80 | Pulp Fiction (1994) - Sep 23, 2010 |
| 80 | About a Boy (2002) - Sep 23, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |