![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
marianacosta | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2010
Location: Brasilia, Distrito Federal, Brazil
|
|
Bio: I\'m not cool
| |

| 90 | My Blueberry Nights (2008) - Mar 21, 2010 |
| 95 | Madame Satã (2002) - Mar 21, 2010 |
| 100 | High Fidelity (2000) - Mar 21, 2010 |
| 95 | The Hours (2002) - Mar 21, 2010 |
| 95 | I'm Not There (2007) - Mar 21, 2010 |
| 90 | Janela da Alma (2001) - Mar 21, 2010 |
| 100 | L'avventura (1960) - Mar 21, 2010 |
| 95 | Ghost World (2001) - Mar 21, 2010 |
| 100 | The Godfather (1972) - Mar 21, 2010 |
| 100 | The Godfather: Part II (1974) - Mar 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |