![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
marianoberna | |
![]() |
Movie Buff - 223 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2011
Location: Buenos Aires, Argentina
|

| 95 | Saving Private Ryan (1998) - Nov 05, 2011 |
| 80 | Ocean's Eleven (2001) - Nov 05, 2011 |
| 60 | The Flintstones (1994) - Nov 05, 2011 |
| 65 | Beverly Hills Cop III (1994) - Nov 05, 2011 |
| 90 | The Usual Suspects (1995) - Nov 05, 2011 |
| 90 | The Matrix Reloaded (2003) - Nov 05, 2011 |
| 65 | Antz (1998) - Nov 05, 2011 |
| 70 | Resident Evil (2002) - Nov 05, 2011 |
| 70 | Fast & Furious (2009) - Nov 05, 2011 |
| 50 | Scary Movie 2 (2001) - Nov 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |