![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
marieno232 | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Dec 27, 2008
Location: USA
|

| 67 | Dr. Dolittle (1998) - Dec 27, 2008 |
| 99 | Edward Scissorhands (1990) - Dec 27, 2008 |
| 99 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Dec 27, 2008 |
| 74 | The Incredibles (2004) - Dec 27, 2008 |
| 86 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Dec 27, 2008 |
| 78 | Meet the Fockers (2004) - Dec 27, 2008 |
| 85 | Toy Story (1995) - Dec 27, 2008 |
| 71 | The Dukes of Hazzard (2005) - Dec 27, 2008 |
| 91 | The Legend of Zorro (2005) - Dec 27, 2008 |
| 89 | Back to the Future Part II (1989) - Dec 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |