![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mariestdenis | |
![]() |
Movie Buff - 413 Films Ranked
Member Since: Nov 27, 2008
Age: 28
Gender: Female
Status: Single
|
|
Message Sent!
| |

| 88 | Possession (1981) - Dec 18, 2008 |
| 100 | The Other (1972) - Dec 18, 2008 |
| 88 | The Kid (1921) - Nov 27, 2008 |
| 76 | The Spy Who Came in from the Cold (1965) - Nov 27, 2008 |
| 75 | The Night of the Iguana (1964) - Nov 27, 2008 |
| 67 | The Medusa Touch (1978) - Nov 27, 2008 |
| 78 | Look Back in Anger (1958) - Nov 27, 2008 |
| 84 | The Taming of the Shrew (1967) - Nov 27, 2008 |
| 78 | The Satanic Rites of Dracula (1974) - Nov 27, 2008 |
| 38 | Horror Express (1973) - Nov 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |