![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
marijnfs | |
![]() |
Movie Buff - 123 Films Ranked
Member Since: Sep 3, 2008
Location: Netherlands
|

| 83 | Elephant (2003) - Sep 20, 2008 |
| 65 | Shrek 2 (2004) - Sep 20, 2008 |
| 81 | The Triplets of Belleville (2003) - Sep 20, 2008 |
| 75 | Madagascar (2005) - Sep 20, 2008 |
| 60 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Sep 20, 2008 |
| 88 | Unbreakable (2000) - Sep 04, 2008 |
| 75 | Rejected (2000) - Sep 04, 2008 |
| 87 | Bad Taste (1987) - Sep 03, 2008 |
| 85 | Hot Fuzz (2007) - Sep 03, 2008 |
| 83 | Grave of the Fireflies (2005) - Sep 03, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |