Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
marikstubbs
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Apr 14, 2006
Location: Canada
Recent Rankings
70 Anaconda (1997) - Aug 13, 2007
54 Anastasia (1997) - Aug 13, 2007
59 Anger Management (2003) - Aug 13, 2007
75 The Art of War (2000) - Aug 13, 2007
82 Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007
87 Beetlejuice (1988) - Aug 13, 2007
87 Billy Madison (1995) - Aug 13, 2007
52 Black Knight (2001) - Aug 13, 2007
52 Blade II (2002) - Aug 13, 2007
90 The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with marikstubbs. Why not go rank more films, then come back and check it out again?