marilu

marilu
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 15 Nov 2007
Location: Belgrade, Serbia, Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Production Manager, Cyber Entertainment, Media Content & Event Creation Company

more Recent Ratings

89 53% American Beauty (1999) - Rated 15 Nov 2007
75 30% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 15 Nov 2007
98 92% The Jungle Book (1967) - Rated 15 Nov 2007
88 43% Sin City (2005) - Rated 15 Nov 2007
82 37% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 15 Nov 2007
80 34% Gladiator (2000) - Rated 15 Nov 2007
90 65% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 15 Nov 2007
89 53% Seven Samurai (1954) - Rated 15 Nov 2007
11 7% V for Vendetta (2006) - Rated 15 Nov 2007
82 37% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 15 Nov 2007