![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mariogui | |
![]() |
Cinema Addict - 1353 Films Ranked
Member Since: Feb 8, 2011
Location: Portugal
|

| 63 | Paranormal Activity 2 (2010) - May 02, 2011 |
| 63 | Let Me In (2010) - May 02, 2011 |
| 82 | Exit Through the Gift Shop (2010) - May 02, 2011 |
| 60 | Battle: Los Angeles (2011) - May 02, 2011 |
| 80 | The King's Speech (2010) - May 02, 2011 |
| 72 | The Fighter (2010) - May 02, 2011 |
| 61 | The Sweetest Thing (2002) - Mar 01, 2011 |
| 60 | Legion (2010) - Mar 01, 2011 |
| 73 | Airplane II: The Sequel (1982) - Mar 01, 2011 |
| 60 | The Good Son (1993) - Feb 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |