Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mariusb
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Jan 14, 2011
Location: Bucuresti, Romania
Recent Rankings
90 Black Swan (2010) - Feb 20, 2011
90 Grown Ups (2010) - Jan 16, 2011
70 Zorro (1975) - Jan 16, 2011
100 This Is It (2009) - Jan 14, 2011
85 Going the Distance (2010) - Jan 14, 2011
80 The Transporter (2002) - Jan 14, 2011
80 The Order (2001) - Jan 14, 2011
80 Swordfish (2001) - Jan 14, 2011
70 Titanic (1997) - Jan 14, 2011
80 Ratatouille (2007) - Jan 14, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mariusb. Why not go rank more films, then come back and check it out again?