marjanbrz

marjanbrz
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2010
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 56% The Tenants (1986) - Rated 08 Oct 2010
80 66% Taste of Cherry (1997) - Rated 08 Oct 2010
80 66% The White Balloon (1995) - Rated 08 Oct 2010
80 66% Where Is the Friend's Home? (1987) - Rated 08 Oct 2010
85 77% Under the Skin of the City (2001) - Rated 08 Oct 2010
70 48% Salaam Cinema (1995) - Rated 08 Oct 2010
60 33% Pedar (1996) - Rated 08 Oct 2010
75 56% Mother's Guest (2004) - Rated 08 Oct 2010
85 77% The Mirror (1997) - Rated 08 Oct 2010
90 87% Madar (1990) - Rated 08 Oct 2010