mark nolan

mark_nolan
Movie Buff - 402 Film Ratings
Member Since: 04 Apr 2013
Location: Manchester, Cheshire, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 31% A Lonely Place to Die (2011) - Rated 10 Apr 2013
91 87% Spider-Man 3 (2007) - Rated 10 Apr 2013
86 55% The Holiday (2006) - Rated 10 Apr 2013
87 61% Ali (2001) - Rated 10 Apr 2013
88 68% Final Destination 2 (2003) - Rated 10 Apr 2013
89 75% The Amityville Horror (2005) - Rated 10 Apr 2013
80 31% Me, Myself & Irene (2000) - Rated 10 Apr 2013
87 61% Ransom (1996) - Rated 10 Apr 2013
87 61% Kick-Ass (2010) - Rated 10 Apr 2013
82 40% Love Actually (2003) - Rated 10 Apr 2013