markattack11

markattack11
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 52% Armageddon (1998) - Rated 06 Jun 2007
84 71% A Beautiful Mind (2001) - Rated 06 Jun 2007
88 90% Old School (2003) - Rated 06 Jun 2007
86 82% Apocalypse Now (1979) - Rated 06 Jun 2007
72 34% Hellboy (2004) - Rated 06 Jun 2007
65 20% Duel (1971) - Rated 06 Jun 2007
83 67% Rain Man (1988) - Rated 06 Jun 2007
65 20% The Last Castle (2001) - Rated 06 Jun 2007
76 41% Edward Scissorhands (1990) - Rated 06 Jun 2007
80 52% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 06 Jun 2007