markb866

markb866
Movie Buff - 166 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2012
Location: Saint John, IN, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 78% X-Men: First Class (2011) - Rated 27 Mar 2012
95 78% The Girl Who Leapt Through Time (2006) - Rated 27 Mar 2012
93 27% Santa Claus (1985) - Rated 27 Mar 2012
94 50% Immortals (2011) - Rated 27 Mar 2012
91 15% Air Force One (1997) - Rated 27 Mar 2012
94 50% Dante's Peak (1997) - Rated 27 Mar 2012
94 50% A Christmas Story (1983) - Rated 27 Mar 2012
93 27% City of Ember (2008) - Rated 27 Mar 2012
93 27% Armageddon (1998) - Rated 27 Mar 2012
94 50% Deep Impact (1998) - Rated 27 Mar 2012