![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
markburdette | |
![]() |
Film Freak - 653 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2009
Location: Charleston, WV, USA
|
|
Bio: Love movies, nuff said.
| |

| 65 | Sahara (2005) - Nov 21, 2009 |
| 65 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Nov 19, 2009 |
| 88 | Up (2009) - Nov 19, 2009 |
| 50 | Starship Troopers (1997) - Nov 19, 2009 |
| 65 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Nov 19, 2009 |
| 80 | Field of Dreams (1989) - Nov 19, 2009 |
| 65 | Swordfish (2001) - Nov 19, 2009 |
| 53 | I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007) - Nov 19, 2009 |
| 78 | The Cable Guy (1996) - Nov 19, 2009 |
| 10 | Stigmata (1999) - Nov 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |