![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
marked | |
![]() |
Film Freak - 711 Films Ranked
Member Since: Sep 4, 2009
Location: Kingston, Canada
|

| 77 | Equilibrium (2002) - Oct 27, 2009 |
| 84 | Amores Perros (2000) - Oct 27, 2009 |
| 19 | Rent (2005) - Oct 27, 2009 |
| 77 | Caddyshack (1980) - Oct 27, 2009 |
| 53 | Time Bandits (1981) - Oct 27, 2009 |
| 63 | Crocodile Dundee (1986) - Oct 27, 2009 |
| 87 | Platoon (1986) - Oct 27, 2009 |
| 84 | Heathers (1989) - Oct 27, 2009 |
| 60 | Radio (2003) - Oct 27, 2009 |
| 62 | The Reader (2008) - Oct 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |