![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
marknyquist | |
![]() |
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|

| 80 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Office Space (1999) - Aug 19, 2009 |
| 50 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Aug 19, 2009 |
| 97 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Aug 19, 2009 |
| 95 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Mary Poppins (1964) - Aug 19, 2009 |
| 85 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Aug 19, 2009 |
| 85 | The Silence of the Lambs (1991) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Grease (1978) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |