markodjurovi

markodjurovi
Cinema Addict - 1181 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2015
Location: Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 30% Power Rangers (2017) - Rated 28 Oct 2020
70 21% Don't Breathe (2016) - Rated 26 Oct 2020
67 12% Sabotage (2014) - Rated 26 Oct 2020
70 21% Rambo: Last Blood (2019) - Rated 26 Oct 2020
73 37% The Searchers (1956) - Rated 19 Aug 2020
76 66% Kelly's Heroes (1970) - Rated 10 Aug 2020
79 84% The Caine Mutiny (1954) - Rated 10 Aug 2020
76 66% How to Marry a Millionaire (1953) - Rated 10 Aug 2020
72 30% Europa Report (2013) - Rated 20 Jul 2020
72 30% Zombieland: Double Tap (2019) - Rated 20 Jul 2020