Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
markpowers80
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: California/Orange County, USA
Recent Rankings
75 Twister (1996) - Aug 27, 2009
75 Grease (1978) - Aug 27, 2009
70 Van Helsing (2004) - Aug 27, 2009
70 Thunderbirds Are GO (1966) - Aug 27, 2009
70 Contact (1997) - Aug 27, 2009
70 The Land Before Time (1988) - Aug 27, 2009
50 Last Tango in Paris (1972) - Aug 27, 2009
80 Two Weeks Notice (2002) - Aug 27, 2009
80 Rocky (1976) - Aug 27, 2009
80 Short Circuit (1986) - Aug 27, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with markpowers80. Why not go rank more films, then come back and check it out again?