![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
marksandri | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Portland, OR, USA
|

| 95 | The Godfather (1972) - Sep 20, 2010 |
| 70 | Forrest Gump (1994) - Sep 20, 2010 |
| 85 | Rain Man (1988) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Seven (1995) - Sep 20, 2010 |
| 70 | Blow (2001) - Sep 20, 2010 |
| 50 | The Karate Kid, Part II (1986) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Rocky (1976) - Sep 20, 2010 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Sep 20, 2010 |
| 80 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Sep 20, 2010 |
| 70 | Spider-Man (2002) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |