marktor

marktor
Movie Buff - 293 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Luxembourg
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 56% The Odd Couple (1968) - Rated 01 Mar 2012
60 32% Machine Gun Preacher (2011) - Rated 01 Mar 2012
75 47% The Burbs (1989) - Rated 01 Mar 2012
75 47% The Adventures of Tintin (2011) - Rated 25 Feb 2012
20 25% Underworld: Awakening (2012) - Rated 25 Feb 2012
85 67% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 25 Feb 2012
95 91% Toy Story 3 (2010) - Rated 24 Feb 2012
10 22% The Woman in Black (2012) - Rated 24 Feb 2012
68 36% Contagion (2011) - Rated 19 Feb 2012
9% Drive (2011) - Rated 19 Feb 2012