![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
markus92 | |
![]() |
Movie Buff - 368 Films Ranked
Member Since: Aug 6, 2009
Location: Norway
|
|
Message Sent!
| |

| 7 | Papillon (1973) - Jan 22, 2012 |
| 5 | Headhunters (2011) - Jan 18, 2012 |
| 6 | Oldboy (2003) - Jan 17, 2012 |
| 7 | Dark Passage (1947) - Jan 16, 2012 |
| 8 | To Have and Have Not (1944) - Jan 16, 2012 |
| 6 | The Big Sleep (1946) - Jan 15, 2012 |
| 3 | She-Devil (1989) - Jan 15, 2012 |
| 7 | Key Largo (1948) - Jan 14, 2012 |
| 7 | Rango (2011) - Jan 09, 2012 |
| 5 | Out of Sight (1998) - Jan 08, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |