Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
marky0140
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Mar 10, 2011
Location: Canada
Recent Rankings
70 The Truman Show (1998) - Mar 10, 2011
70 Hot Fuzz (2007) - Mar 10, 2011
75 Watchmen (2009) - Mar 10, 2011
50 12 Monkeys (1995) - Mar 10, 2011
50 Underworld: Evolution (2006) - Mar 10, 2011
75 28 Days Later (2002) - Mar 10, 2011
70 Tropic Thunder (2008) - Mar 10, 2011
85 The Bourne Identity (2002) - Mar 10, 2011
75 Iron Man (2008) - Mar 10, 2011
80 Blow (2001) - Mar 10, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with marky0140. Why not go rank more films, then come back and check it out again?