![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
marlise | |
![]() |
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2010
Location: Brazil
|

| 75 | The Five Obstructions (2003) - Feb 07, 2010 |
| 80 | The Sixth Sense (1999) - Jan 24, 2010 |
| 70 | Training Day (2001) - Jan 24, 2010 |
| 50 | The Fast and the Furious (2001) - Jan 24, 2010 |
| 90 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jan 24, 2010 |
| 80 | Armageddon (1998) - Jan 24, 2010 |
| 80 | Cast Away (2000) - Jan 24, 2010 |
| 80 | Big Daddy (1999) - Jan 24, 2010 |
| 90 | Sin City (2005) - Jan 24, 2010 |
| 90 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Jan 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |