![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
marna | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Sep 23, 2010
Location: istanbul, Turkey
|

| 95 | Back to the Future (1985) - Sep 23, 2010 |
| 90 | The Wizard of Oz (1939) - Sep 23, 2010 |
| 75 | Amélie (2001) - Sep 23, 2010 |
| 100 | Fight Club (1999) - Sep 23, 2010 |
| 95 | Forrest Gump (1994) - Sep 23, 2010 |
| 100 | A Clockwork Orange (1971) - Sep 23, 2010 |
| 75 | Be Kind Rewind (2008) - Sep 23, 2010 |
| 90 | Devil's Advocate (1997) - Sep 23, 2010 |
| 68 | (500) Days of Summer (2009) - Sep 23, 2010 |
| 95 | The Shining (1980) - Sep 23, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |