![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
marokin | |
![]() |
Movie Buff - 163 Films Ranked
Member Since: Mar 31, 2009
Location: USA
|

| 99 | Pulp Fiction (1994) - Mar 31, 2009 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Mar 31, 2009 |
| 90 | Oldboy (2003) - Mar 31, 2009 |
| 88 | Sin City (2005) - Mar 31, 2009 |
| 80 | A Clockwork Orange (1971) - Mar 31, 2009 |
| 80 | Big Fish (2003) - Mar 31, 2009 |
| 90 | The Big Lebowski (1998) - Mar 31, 2009 |
| 90 | Aliens (1986) - Mar 31, 2009 |
| 80 | Silent Hill (2006) - Mar 31, 2009 |
| 90 | There Will Be Blood (2007) - Mar 31, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |