![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
marrie86 | |
![]() |
Film Freak - 987 Films Ranked
Member Since: Jul 3, 2008
Location: São Paulo, Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 40 | The Muppets (2011) - Dec 29, 2011 |
| 35 | Frontier(s) (2007) - Dec 29, 2011 |
| 40 | Contagion (2011) - Nov 21, 2011 |
| 38 | The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (2011) - Nov 21, 2011 |
| 45 | Walk the Line (2005) - Sep 12, 2011 |
| 40 | Somewhere (2010) - Sep 11, 2011 |
| 30 | Sucker Punch (2011) - Sep 10, 2011 |
| 38 | Cry-Baby (1990) - Aug 24, 2011 |
| 30 | The Human Centipede (First Sequence) (2009) - Aug 24, 2011 |
| 65 | The Big Lebowski (1998) - Jul 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |