![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
marrushka | |
![]() |
Movie Buff - 144 Films Ranked
Member Since: May 19, 2010
|

| 80 | Un Lugar En El Mundo (1992) - Nov 07, 2011 |
| 80 | Confessions (2010) - Nov 07, 2011 |
| 95 | Incendies (2010) - Nov 07, 2011 |
| 10 | Shaun of the Dead (2004) - Nov 06, 2011 |
| 100 | Geri's Game (1997) - Dec 11, 2010 |
| 81 | Carlito's Way (1993) - Dec 07, 2010 |
| 77 | Insomnia (2002) - Dec 07, 2010 |
| 80 | The Dark Knight (2008) - Dec 06, 2010 |
| 85 | The Prestige (2006) - Dec 06, 2010 |
| 80 | Scent of a Woman (1992) - Dec 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |