![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mars1846 | |
![]() |
Flick Fan - 88 Films Ranked
Member Since: Feb 22, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | The Wedding Singer (1998) - Feb 24, 2007 |
| 90 | Aliens (1986) - Feb 24, 2007 |
| 80 | Rosemary's Baby (1968) - Feb 24, 2007 |
| 85 | Forrest Gump (1994) - Feb 24, 2007 |
| 95 | The Usual Suspects (1995) - Feb 24, 2007 |
| 75 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Feb 24, 2007 |
| 65 | Annie Hall (1977) - Feb 24, 2007 |
| 70 | Pearl Harbor (2001) - Feb 24, 2007 |
| 90 | Blade Runner (1982) - Feb 24, 2007 |
| 50 | Speed (1994) - Feb 24, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |