Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
marshman122
Film Freak - 610 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2008
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
88 Don Juan DeMarco (1995) - Dec 01, 2008
88 Independence Day (1996) - Dec 01, 2008
80 A League of Their Own (1992) - Dec 01, 2008
93 Ronin (1998) - Dec 01, 2008
70 Star Trek: Insurrection (1998) - Dec 01, 2008
73 Walking Tall (2004) - Dec 01, 2008
88 Revenge of the Nerds (1984) - Dec 01, 2008
90 The Breakfast Club (1985) - Dec 01, 2008
75 Grosse Pointe Blank (1997) - Dec 01, 2008
70 Forever Young (1992) - Dec 01, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with marshman122. Why not go rank more films, then come back and check it out again?