![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
marth | |
![]() |
Movie Buff - 124 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2010
Location: Santa Maria, RS, Brazil
|
|
Bio: i\'m legal
| |

| 85 | The Avengers (2012) - May 19, 2012 |
| 85 | Dark City (1998) - Apr 24, 2012 |
| 85 | Blade Runner (1982) - Mar 19, 2012 |
| 80 | Mr. Magorium's Wonder Emporium (2007) - Feb 16, 2012 |
| 80 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Feb 16, 2012 |
| 85 | The Breakfast Club (1985) - Feb 07, 2012 |
| 90 | Say Anything... (1989) - Feb 07, 2012 |
| 90 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Feb 07, 2012 |
| 75 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Jan 26, 2012 |
| 95 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Jan 26, 2012 |
| Actors | Natalie Portman |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |