Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
martik
Movie Buff - 251 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2009
Location: Tallinn, Estonia
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 Into the Wild (2007) - Mar 15, 2010
81 Boy A (2008) - Mar 14, 2010
83 Groundhog Day (1993) - Feb 25, 2010
76 Daybreakers (2010) - Feb 25, 2010
86 Avatar (2009) - Feb 07, 2010
78 King Kong (2005) - Feb 06, 2010
76 The Informant! (2009) - Feb 06, 2010
82 The Messenger (2009) - Feb 06, 2010
74 The Lovely Bones (2009) - Feb 06, 2010
82 Sherlock Holmes (2009) - Feb 06, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with martik. Why not go rank more films, then come back and check it out again?