![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
martina23 | |
![]() |
Movie Buff - 177 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2009
Location: wien, austria, Austria
|
|
Bio: i love movies
| |

| 0 | American Splendor (2003) - Oct 03, 2009 |
| 8 | Zodiac (2007) - Oct 03, 2009 |
| 0 | The Shawshank Redemption (1994) - Oct 03, 2009 |
| 0 | Aliens (1986) - Oct 03, 2009 |
| 0 | The Parent Trap (1998) - Oct 03, 2009 |
| 0 | The Lion King (1994) - Oct 03, 2009 |
| 0 | Falling Down (1993) - Oct 03, 2009 |
| 8 | Walk the Line (2005) - Oct 03, 2009 |
| 0 | The Full Monty (1997) - Oct 03, 2009 |
| 0 | The English Patient (1996) - Oct 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |