martinresi

martinresi
Movie Buff - 143 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2013
Location: Saint Louis, MO, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: hoping this site finds people that like the same movies i rate as good, and shows me their other favorite movies and vice versa.

more Recent Ratings

100 89% The Wrestler (2008) - Rated 28 Feb 2013
3% The Italian Job (2003) - Rated 28 Feb 2013
40 14% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 28 Feb 2013
50 21% Young Adult (2011) - Rated 28 Feb 2013
33 10% Night at the Museum (2006) - Rated 28 Feb 2013
75 43% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 28 Feb 2013
60 27% WALL·E (2008) - Rated 28 Feb 2013
3% 50/50 (2011) - Rated 28 Feb 2013
88 60% Dazed and Confused (1993) - Rated 28 Feb 2013
85 55% The Graduate (1967) - Rated 28 Feb 2013