Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
martysalgs
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: Los Angeles, CA, USA
Recent Rankings
80 Pan's Labyrinth (2006) - Aug 27, 2009
90 Sin City (2005) - Aug 27, 2009
82 Chinatown (1974) - Aug 27, 2009
87 Home Alone (1990) - Aug 27, 2009
88 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 27, 2009
70 Spider-Man 3 (2007) - Aug 27, 2009
86 WALL·E (2008) - Aug 27, 2009
81 Airplane! (1980) - Aug 27, 2009
85 Taxi Driver (1976) - Aug 27, 2009
81 Spider-Man 2 (2004) - Aug 27, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with martysalgs. Why not go rank more films, then come back and check it out again?