Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mary_magpie
Movie Buff - 124 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2006
Location: USA
Recent Rankings
98 Band of Brothers (2001) - Dec 14, 2006
90 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Dec 12, 2006
85 A Beautiful Mind (2001) - Dec 12, 2006
77 Frankenstein (1994) - Dec 12, 2006
80 Doom (2005) - Dec 12, 2006
67 Congo (1995) - Dec 12, 2006
60 The Time Machine (2002) - Dec 12, 2006
65 Scary Movie 3 (2003) - Dec 12, 2006
76 The Island (2005) - Dec 12, 2006
92 V for Vendetta (2006) - Dec 12, 2006
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mary_magpie. Why not go rank more films, then come back and check it out again?