Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
maschembari
Movie Buff - 165 Films Ranked
Member Since: Mar 12, 2009
Location: USA
Recent Rankings
86 Dead Poets Society (1989) - Mar 12, 2009
85 Kicking & Screaming (2005) - Mar 12, 2009
88 Talk to Her (2002) - Mar 12, 2009
88 Bridget Jones's Diary (2001) - Mar 12, 2009
85 Blood Diamond (2006) - Mar 12, 2009
85 Anastasia (1997) - Mar 12, 2009
85 The Full Monty (1997) - Mar 12, 2009
86 The Bourne Identity (2002) - Mar 12, 2009
86 Fight Club (1999) - Mar 12, 2009
84 Wild Things (1998) - Mar 12, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with maschembari. Why not go rank more films, then come back and check it out again?