Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jesus Camp
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
masoo
Film Freak - 771 Films Ranked
Member Since: Dec 28, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
50 The Piano Teacher (2001) - Aug 04, 2009
80 JCVD (2008) - Aug 04, 2009
80 Total Recall (1990) - Aug 04, 2009
80 Let the Right One In (2008) - Aug 04, 2009
60 Knocked Up (2007) - Aug 04, 2009
80 Into the Wild (2007) - Aug 04, 2009
60 Zodiac (2007) - Aug 04, 2009
80 Rachel Getting Married (2008) - Aug 04, 2009
80 The Hurt Locker (2009) - Aug 04, 2009
70 Frozen River (2008) - Feb 12, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with masoo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?