![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
massis | |
![]() |
Flick Fan - 69 Films Ranked
Member Since: Apr 30, 2011
Location: UK
|

| 70 | X-Men (2000) - Apr 30, 2011 |
| 30 | xXx (2002) - Apr 30, 2011 |
| 58 | American Beauty (1999) - Apr 30, 2011 |
| 30 | Superbad (2007) - Apr 30, 2011 |
| 60 | Up (2009) - Apr 30, 2011 |
| 10 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Apr 30, 2011 |
| 60 | Up in the Air (2009) - Apr 30, 2011 |
| 40 | Beetlejuice (1988) - Apr 30, 2011 |
| 30 | Thelma & Louise (1991) - Apr 30, 2011 |
| 88 | 12 Monkeys (1995) - Apr 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |