Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mastermind
Movie Buff - 369 Films Ranked
Member Since: Mar 3, 2010
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 Wicker Park (2004) - Sep 26, 2011
65 Eat Pray Love (2010) - Sep 05, 2011
60 Despicable Me (2010) - Sep 05, 2011
91 Closer (2004) - Sep 05, 2011
55 The Book of Eli (2010) - Sep 05, 2011
90 The Adjustment Bureau (2011) - Sep 05, 2011
70 Rio (2011) - Sep 05, 2011
70 Blue Valentine (2010) - Sep 05, 2011
60 Bolt (2008) - Sep 05, 2011
75 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Sep 05, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mastermind. Why not go rank more films, then come back and check it out again?