![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
matchbook | |
![]() |
Film Freak - 535 Films Ranked
Member Since: Mar 29, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Citizen Kane (1941) - Apr 20, 2009 |
| 80 | Full Metal Jacket (1987) - Apr 20, 2009 |
| 1 | See Spot Run (2001) - Apr 19, 2009 |
| 0 | The Kid (2000) - Apr 19, 2009 |
| 1 | Planet Terror (2007) - Apr 19, 2009 |
| 1 | Sling Blade (1996) - Apr 19, 2009 |
| 40 | The Benchwarmers (2006) - Apr 19, 2009 |
| 80 | Mallrats (1995) - Apr 19, 2009 |
| 1 | Pearl Harbor (2001) - Apr 19, 2009 |
| 80 | Clerks II (2006) - Apr 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |