![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mateus_cec | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: May 18, 2009
Location: Goiania, Goias, Brazil
|

| 76 | Dawn of the Dead (2004) - Aug 04, 2009 |
| 75 | House of 1000 Corpses (2003) - Aug 04, 2009 |
| 82 | Night of the Living Dead (1968) - Aug 04, 2009 |
| 64 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Aug 04, 2009 |
| 74 | The Terminator (1984) - Aug 04, 2009 |
| 78 | The Fly (1986) - Aug 04, 2009 |
| 30 | Seed of Chucky (2004) - May 23, 2009 |
| 75 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - May 18, 2009 |
| 55 | Meu Tio Matou um Cara (2004) - May 18, 2009 |
| 40 | 2 Fast 2 Furious (2003) - May 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |