matrimandir

matrimandir
Movie Buff - 151 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2008
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 8% Apocalypto (2006) - Rated 18 Oct 2008
79 46% The Thin Red Line (1998) - Rated 18 Oct 2008
86 84% Oldboy (2003) - Rated 18 Oct 2008
84 71% Pulp Fiction (1994) - Rated 09 Sep 2008
82 69% Magnolia (1999) - Rated 09 Sep 2008
84 71% The Shining (1980) - Rated 09 Sep 2008
78 41% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 09 Sep 2008
79 46% The Simpsons Movie (2007) - Rated 09 Sep 2008
80 57% Reservoir Dogs (1992) - Rated 09 Sep 2008
50 8% The Ring (2002) - Rated 09 Sep 2008