![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
matstc | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Feb 1, 2008
Location: Australia
|

| 90 | 12 Monkeys (1995) - Dec 23, 2008 |
| 90 | Stigmata (1999) - Feb 06, 2008 |
| 90 | The Pianist (2002) - Feb 01, 2008 |
| 40 | A History of Violence (2005) - Feb 01, 2008 |
| 12 | Dear Wendy (2005) - Feb 01, 2008 |
| 92 | Crash (2005) - Feb 01, 2008 |
| 80 | Babel (2006) - Feb 01, 2008 |
| 88 | Aeon Flux (2005) - Feb 01, 2008 |
| 10 | True Lies (1994) - Feb 01, 2008 |
| 78 | Gladiator (2000) - Feb 01, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |