![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
matt | |
![]() |
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Sep 27, 2006
Location: USA
|

| 75 | Boyz N the Hood (1991) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Undisputed (2002) - Aug 13, 2007 |
| 5 | Sahara (2005) - Aug 13, 2007 |
| 5 | Barbershop 2: Back in Business (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Score (2001) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Zathura (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Breakfast Club (1985) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Dune (1984) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Max (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Jarhead (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |