![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
matt12345 | |
![]() |
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2007
|

| 50 | Higher Learning (1995) - Oct 13, 2007 |
| 60 | Jeffrey (1995) - Oct 13, 2007 |
| 60 | To Wong Foo Thanks for Everything, Julie Newmar (1995) - Oct 13, 2007 |
| 30 | End of Days (1999) - Oct 13, 2007 |
| 50 | The Princess Bride (1987) - Oct 13, 2007 |
| 60 | Brokeback Mountain (2005) - Oct 13, 2007 |
| 40 | Scream 3 (2000) - Oct 13, 2007 |
| 40 | There's Something About Mary (1998) - Oct 13, 2007 |
| 50 | Saving Private Ryan (1998) - Oct 13, 2007 |
| 60 | Alien (1979) - Oct 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |