Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
matt2053
Film Freak - 747 Films Ranked
Member Since: Nov 12, 2009
Location: Clearwater, Florida, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 True Grit (2010) - Jan 07, 2012
80 The Adjustment Bureau (2011) - Aug 25, 2011
80 Bridesmaids (2011) - Jun 06, 2011
80 127 Hours (2010) - May 14, 2011
75 Robin Hood (2010) - Oct 23, 2010
85 Moon (2009) - Oct 02, 2010
85 Barefoot in the Park (1967) - Oct 02, 2010
85 The Aviator (2004) - Oct 02, 2010
85 The Social Network (2010) - Oct 01, 2010
80 The Town (2010) - Sep 29, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with matt2053. Why not go rank more films, then come back and check it out again?