Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
matt4109
Movie Buff - 187 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2011
Location: USA
Recent Rankings
78 Midnight in Paris (2011) - May 19, 2012
79 The Muppets (2011) - May 04, 2012
65 Cashback (2006) - Apr 13, 2012
65 Kung Fu Hustle (2004) - Apr 12, 2012
78 The Hunger Games (2012) - Mar 25, 2012
91 The Fountain (2006) - Mar 06, 2012
72 American History X (1998) - Mar 03, 2012
77 Hugo (2011) - Feb 25, 2012
79 Shrek Forever After (2010) - Feb 02, 2012
78 Shrek 2 (2004) - Feb 02, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with matt4109. Why not go rank more films, then come back and check it out again?