![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mattador | |
![]() |
Film Freak - 900 Films Ranked
Member Since: Oct 8, 2011
Location: Australia
|

| 79 | Fist of Legend (1994) - Oct 10, 2011 |
| 50 | Meltdown (1995) - Oct 10, 2011 |
| 57 | Black Mask (1996) - Oct 10, 2011 |
| 39 | Tomcats (2001) - Oct 10, 2011 |
| 43 | Friday After Next (2002) - Oct 10, 2011 |
| 52 | Next Friday (2000) - Oct 10, 2011 |
| 75 | Friday (1995) - Oct 10, 2011 |
| 38 | Kangaroo Jack (2003) - Oct 10, 2011 |
| 24 | 3 Ninjas: High Noon at Mega Mountain (1998) - Oct 10, 2011 |
| 32 | 3 Ninjas Knuckle Up (1995) - Oct 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |