![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mattbaua | |
![]() |
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Germany
|

| 82 | Apollo 13 (1995) - Aug 16, 2010 |
| 73 | The Avengers (1998) - Aug 16, 2010 |
| 78 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Aug 16, 2010 |
| 80 | An Inconvenient Truth (2006) - Aug 16, 2010 |
| 90 | Shaun of the Dead (2004) - Aug 16, 2010 |
| 65 | Missing (1982) - Aug 16, 2010 |
| 45 | American Pie 2 (2001) - Aug 16, 2010 |
| 20 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Aug 16, 2010 |
| 90 | You've Got Mail (1998) - Aug 16, 2010 |
| 72 | The Aviator (2004) - Aug 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |